Gerb. $title $lastName,

Dėl riboto pasirinktos grupės automobilių skaičiaus $carGroup su automobilio pvz., Jūsų užsakymui reikalingas atskiras nuomos atstovybės patvirtinimas.

Mes Jus informuosime per 72 val., ar galime patvirtinti pasirinktos automobilio grupės užsakymą. Jūsų užklausa yra:

Nuoma nuo $dateOfRental iki $dateOfReturn

Paėmimo vieta: $rentalLocation
#if($StringUtils.isNotBlank($legalEntityName)) Budget šioje atstovybėje paslaugas teikia per $legalEntityName, todėl nuomos sutartis bus sudaryta su šia įmone. #end


Darbo valandos paėmimo dieną: $pickupOpeningHours Telefonas ($rentalLocationPhoneNumber)

Grąžinimo vieta: $returnLocation

Darbo valandos grąžinimo dieną: $returnOpeningHours Telephone($returnLocationPhoneNumber)

Automobilio grupė: Grupė $carGroupCode ($carGroupMakeModel ar atitikmuo)

Kaina: $amount

$quoteInclusions

$fuelPolicy

Norime atkreipti dėmesį, jei nuomos metu norėsite į sutartį įtraukti papildomą vairuotoją, jis turi dalyvauti nuomos metu ir su savimi turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Užsakymo sąlygos
Prašome peržiūrėti Užsakymo sąlygos ($bookingLinkUrl), kur rasite daugiau informacijos apie užsakymo atšaukimą, bei su tuo susijusius taikomus mokesčius ir kaip galite atgauti dalį ar visą apmokėjimą.

Svarbi nuomos vietos informacija
Mes rekomenduojame susipažinti su Nuomos vietos sąlygomis ($irliLinkUrl), kur rasite daugiau naudingos, su Jūsų nuoma susijusius informacijos.

Mes rimtai žiūrime į mūsų klientų aptarnavimą ir todėl esame Europos Automobilių Nuomos Taikinimo Tarnybos dalyvaujantis narys (ECRCS). ECRCS savarankiškai peržiūri ginčus be jokių papildomų išlaidų klientams. Jei esate nepatenkinti mūsų atsakymu, galite per BUDGET perduoti savo pretenziją į ECRCS per 30 dienų , parašydami savo bylos arba nuomos sutarties numerį. Atkreipkite dėmesį, kad visa korespondencija su ECRCS turi būti anglų kalba.

Susisiekite su mumis el. paštu: customerservice@budget.lt.


Dėkojame, jog pasirinkote Budget.