Budget Logo

Užsakymo atšaukimas

Pagrindinis puslapis Susisiekite su mumis
Tai automatinis atsakymas - prašome neatsakinėti į šį el. laišką. Norėdami su mumis susisiekti paspauskite žemiau esančią nuorodą "Susisiekti su mumis".
$firstName

Tai yra patvirtinimas, jog Jūsų užsakymas Nr. $reservationNumber yra atšauktas.

Užsakymai be išankstinio apmokėjimo

"Mokėti vėliau" užsakymams nėra taikomas atšaukimo mokestis. Atšaukdami savo užsakymą iš anksto, užtikrinate, jog nebus taikoma bauda už neatšauktą/ nepanaudotą užsakymą.

Užsakymai su išankstiniu apmokėjimu

Užsakymo sąlygos

Prašome susipažinti su Užsakymo sąlygomis, kur rasite daugiau informacijos apie užsakymo atšaukimą, bei su tuo susijusius taikomus mokesčius ir kaip galite atgauti dalį ar visą apmokėjimą.

Svarbi nuomos vietos informacija

Rekomenduojame susipažinti su Nuomos vietos sąlygomis, kur rasite daugiau naudingos, su Jūsų nuoma susijusius informacijos.

Grąžinamoji išmoka (pritaikius atšaukimo/ administravimo mokestį) bus pervesta į tą pačią mokėjimo kortelės sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

Šio užsakymo informacija buvo:
Paėmimo vieta: $rentalLocation
#if($StringUtils.isNotBlank($legalEntityName)) Budget provides rental service at this location via $legalEntityName, so your rental agreement with that company. #end
Grąžinimo vieta: $returnLocation
Paėmimo data: $dateOfRental
Grąžinimo data: $dateOfReturn
Automobilio grupė (pvz.): Group $carGroupCode ($carGroupMakeModel or similar)

 

Mes rimtai žiūrime į mūsų klientų aptarnavimą ir todėl esame Europos Automobilių Nuomos Taikinimo Tarnybos dalyvaujantis narys (ECRCS). ECRCS savarankiškai peržiūri ginčus be jokių papildomų išlaidų klientams. Jei esate nepatenkinti mūsų atsakymu, galite per BUDGET perduoti savo pretenziją į ECRCS per 30 dienų , parašydami savo bylos arba nuomos sutarties numerį. Atkreipkite dėmesį, kad visa korespondencija su ECRCS turi būti anglų kalba.

 

Susisiekite su mumis el. paštu: customerservice@budget.lt

 

Dėkojame, jog užsisakėte Budget. Lauksime kitų Jūsų užsakymų ateityje.