BUDGET išankstinė registracija: registruokitės dabar ir sutaupykite laiko atvykus į nuomos vietą.

Image alt

Kas yra "QuickPass"?

BUDGET pristato naują paslaugą - išankstinę nuomos registraciją: "QuickPass". Paslauga paspartins nuomos procesą ir padės išvengti ilgo laukimo laiko eilėje, atvykus.

REGISTRACIJA GALIMA TIK TURINT GALIOJANTĮ UŽSAKYMO NUMERĮ

Kaip veikia "QuickPass"?

Viskas paprasta! Tereikia paspausti žemiau esančią registracijos nuorodą.

Spauskite čia, arba naudokite nuorodą, kuri yra užsakymo patvirtinimo laiško apačioje. Sėkmingai registracijai "QuickPass" - pasiruoškite vairuotojo pažymėjimą ir mokėjimo kortelę. Pridėkite trūkstamą informaciją ir ją patvirtinkite, viskas greitai ir paprastai!
 

Budget car hire stations are as safe as houses

Automobilio paėmimas turint išankstinę registraciją

Atvykus į nuomos punktą, ieškokite "QuickPass" ženklo. Paruoškite savo ID arba pasą. Kodėl reikalingas dokumentas? Nes turime įsitikinti, jog automobilis atiteks asmeniui, kurio vardu yra rezervuotas! Patikrinsime, ar dokumente nurodyta rezervacija atitinka rezervaciją. Nepamirškite su savimi pasiimti vairuotojo pažymėjimo, mokėjimo kortelės ir ID (arba paso).

Jei pagal nuomos šalies numatomas sąlygas užsakytai transporto priemonės grupei yra taikomi specialūs mokėjimo reikalavimai, nuomos vietoje gali reikėti pateikti dvi mokėjimo kortelės (tokią informaciją galite rasti savo užsakymo patvirtinime).

Prieš atiduodant automobilio raktelius nuomos agentas Jūsų paprašys peržiūrėti ir pasirašyti sutartį. 

Nuomos patvirtinimo, kurį gavote el. paštu, spausdinti nereikia, tik nepamirškite asmens dokumentų!